Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Używane TSI - jak się sprzedaje ? Dla tych co sprzedawali...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Agamek12, ale potencjalni Sprzedąjący raczej tak... wreszcie do czegś ten fejs może sie przydać...

    [ Dodano: Nie 05 Kwi, 15 22:44 ]
    Jeśli ktoś sobie zażyczy mogę pokrótce opisać w sumie zaskakujące zakończenie transakcji...
    Sprzedam [S] Superb II FL Kombi 2.0TDI 170KM DSG kraj, 2014 345,9kkm

    Komentarz


    • Zamieszczone przez orzel720
      I jak - da się sprzedac za 50k 2latka Ambition poprz. generacji?
      tylko Jurku nie zapominajmy ile w ciągu roku zleciałeś z ceny wyjściowej....jak zaczynałeś sprzedaż z "6" z przodu. Tak czy inaczej sprzedający traci...., a zyska kupujący. Kiedyś miałem takiego farta.... i kupiłem 1,5 roczne autko....
      Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

      Komentarz


      • Zamieszczone przez piotrek_os
        tylko Jurku nie zapominajmy ile w ciągu roku zleciałeś z ceny wyjściowej....jak zaczynałeś sprzedaż z "6" z przodu
        ależ Piotrku wiem pamiętam ale przeciez pisałem że jestem świadom że ceny jakie dawałem były b wysokie... ale i tak niższe o wiele kpln niż takie samo nowe

        Pisałem kiedyś po połowie 2014 r. że jak odpuściłem sprzedaż z ceną ~60k to były tel. ale na razie się wtedy wstrzymałem bo musiałem mieć auto...

        [ Dodano: Nie 05 Kwi, 15 23:21 ]
        ale udowodniłem że nie musi się sprawdzić "czarnowidztwo" (inaczej widzenie świata w czarnych barwach; pesymizm, ponuractwo) z postu z tego wątku z dnia 28 Paź, 14 18:49 autorstwa Chris11:
        Zamieszczone przez Chris11
        Zamieszczone przez orzel720
        [ Dodano: Wto 28 Paź, 14 16:23 ]
        Zamieszczone przez paweł2
        No ale teraz to i tak powinieneś wyciagnąć wiecej niż te 41-42k,myślę że 47-48k jest realne
        Tak myślę - jak nie pójdzie teraz to po zimie....
        Dzisiaj może i dostaniesz 47k zł, ale po zimie to raczej możesz zapomnieć o takiej kwocie.

        Odpowiedz sobie lepiej na pytanie, czy satysfakcjonuje Cię te 41 tysi, bo w tej sytuacji wiesz, że je dostaniesz. A spekulowanie o tym, ile będzie warta za pół roku to wróżenie z fusów...
        I możesz się srogo rozczarować.
        Sprzedam [S] Superb II FL Kombi 2.0TDI 170KM DSG kraj, 2014 345,9kkm

        Komentarz


        • orzel720, albo Ci się fuksnęło po prostu albo nas robisz w ...
          Pozdrawiam
          Marcin

          Komentarz


          • Zamieszczone przez Enriquez
            fuksnęło
            raczej to.
            Cała Polska woła z nami wyp...dalać z uchodźcami.

            Komentarz


            • paweł2, może fuks może nie z poprzednimi autami też miałem fuksa?

              [ Dodano: Pon 06 Kwi, 15 00:06 ]
              Enriquez, więcej wiary...????jakby nie patrzeć czas świąt zw. Właśnie z wiarą w to co niby niemożliwe...

              [ Dodano: Pon 06 Kwi, 15 00:08 ]
              Ale jeśli niewierniTomasze zechcą to wrzucę w wolnej chwili jakieś dowody na kwotę 50k.....
              Sprzedam [S] Superb II FL Kombi 2.0TDI 170KM DSG kraj, 2014 345,9kkm

              Komentarz


              • Daj spokój, sprzedałeś to się ciesz. Ja bym na przykład samochodu od Ciebie nie kupił, bo za drogo chcesz sprzedawać a po drugie nie kupuję używek.
                Pozdrawiam
                Marcin

                Komentarz


                • Enriquez, a tak się droczę relax.... Panowie szykować sikawki boć Dyngus nastał.... można w sumie już lalki polewać...????

                  [ Dodano: Pon 06 Kwi, 15 00:16 ]
                  Enriquez, w sumie to już powoli zapominam o niej ale i tak nie zapomnę długo jeszcze... a dlaczego to opiszę potem...????
                  Sprzedam [S] Superb II FL Kombi 2.0TDI 170KM DSG kraj, 2014 345,9kkm

                  Komentarz


                  • Spoko luzik, a tak offtopując - ciekawe co by żona powiedziała, jakby ją teraz z wiadrem napaść :diabelski_usmiech - chyba nocka w garażu
                    Pozdrawiam
                    Marcin

                    Komentarz


                    • Enriquez, zaspokój ciekawosc i opis efekt w wątku...jak będziesz miał zasięg sieci...w piwnicy...albo garażu... dobra idę lulu 3mta się loodziki
                      Sprzedam [S] Superb II FL Kombi 2.0TDI 170KM DSG kraj, 2014 345,9kkm

                      Komentarz


                      • Enriquez, Myślę, że na jednej nocce mogło by się nie skończyć

                        [ Dodano: Pon 06 Kwi, 15 00:26 ]
                        Zamieszczone przez orzel720
                        w piwnicy...
                        Toż to byłby luksus



                        CB Harry II ASC + Triflex

                        Pozdrawiam Mirek!!

                        Komentarz


                        • Oooo 2gi ptok się odezwał.... 8)
                          Sprzedam [S] Superb II FL Kombi 2.0TDI 170KM DSG kraj, 2014 345,9kkm

                          Komentarz


                          • najgorsze jest to, że mam jeszcze altankę w ogrodzie i garaż okazałby się miłosierdzem
                            no dobra - koniec spamowania! Do jutra.
                            Pozdrawiam
                            Marcin

                            Komentarz


                            • Enriquez, czyli w zasadzie....do dziś
                              Sprzedam [S] Superb II FL Kombi 2.0TDI 170KM DSG kraj, 2014 345,9kkm

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez orzel720
                                Oooo 2go ptok się odezwał.... 8)
                                :szeroki_usmiech :diabelski_usmiech



                                CB Harry II ASC + Triflex

                                Pozdrawiam Mirek!!

                                Komentarz


                                • eaglemirek, wypowiedz suę w shoutboxie nt łiskaczy

                                  [ Dodano: Pon 06 Kwi, 15 00:48 ]
                                  Dla celów obliczeń spadku wartosci zakup auta 28.03.2013 brutto 62900 zł w tym gw 4 lata (miałem kupon ze Skody albo upust albo przedł. Gwary)) produkcja 12.2012 sprzedaż 20.01.2015 50000zł
                                  Sprzedam [S] Superb II FL Kombi 2.0TDI 170KM DSG kraj, 2014 345,9kkm

                                  Komentarz


                                  • orzel720, gratki i tak trzymać ! jak pamiętasz to się zastanawiałem nad kupnem Twojej octy ale była ździebko za droga ale tylko ździebko , no i ten kolor co żonie nie odpowiadał ale reszta ok, spokojnych i rodzinnych świąt !
                                    jmors44

                                    Komentarz


                                    • jmors44, ważne, że każdy z nas finalnie zadowolony... dzięki i wzajemnie życzonka!!!
                                      Sorry za Offtopa...

                                      [ Dodano: Sob 07 Lis, 15 18:23 ]
                                      Hehehe - wątek zamarzł na tyle miesięcy... - czyżby jednak nikt nie potrzebował sprzedać TSI przez tyle czasu?
                                      Sprzedam [S] Superb II FL Kombi 2.0TDI 170KM DSG kraj, 2014 345,9kkm

                                      Komentarz


                                      • Bawiąc się w Indianę Jonesa, odkopię ten temat bo przeżyłem szok. W piątym numerze Motoru polecali Octavie II FL 1.4 TSI oraz Golfa z CAXA jako alternatywę dla drogiego w naprawach diesla. Że tanim kosztem można wyeliminować bolączki z rozrządem.

                                        Zamieszczone przez orzel720
                                        Hehehe - wątek zamarzł na tyle miesięcy... - czyżby jednak nikt nie potrzebował sprzedać TSI przez tyle czasu?
                                        Widocznie dzielnie służą

                                        Komentarz


                                        • to ja z innej beczki - Mamy w firmie 3 sztuki 1.4 TSI z 2012, z czego ja użytkuję jedną od nowości teraz na szafie 140 tys km i zero problemu z motorownią. W czerwcu będę mógł kupić jedną, ale wezmę kolegi bo on ma 65 tys. przebiegu, pytanie tylko do jakiego rocznika występowały problemy z napinaczem?
                                          Sebastian

                                          Służbówka O2 FL 1.4 TSI CAXA

                                          www.sazad.spanie.pl - domek letniskowy do wynajęcia na lato

                                          Komentarz


                                          • sazad, Podobno do maja 2010 ale np ja mam z kwietnia 2010 i około 120kkm i nie mam póki co problemów



                                            CB Harry II ASC + Triflex

                                            Pozdrawiam Mirek!!

                                            Komentarz

                                            POWRÓT NA GÓRĘ
                                            Pracuję...
                                            X